sadsad x
asdasd
Yayınlanma Durumu.jpg (54 KB)
Gramgümüş

50 gr İAR Gram Gümüş

272,41 TL HAVALE/ EFT FİYATI
275,16 TL KK TEK ÇEKİM FİYATI
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • GRAMGÜMÜŞ, İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından üretilerek yatırımcıların ilgisine sunulmuştur.  Gramgümüş’ler 2.5, 5, 10, 20, 31.10(1 ons) 50 ve 100 gram olup 500 gr ve 1000 gr külçeler halinde üretimi ve satışı yapılmaktadır.


  Sevkiyat Bilgileri.

  Çalışma günleri içerisinde kargo teslimatı gerçekleştirilir. Sigortalı olarak tarafınıza ulaştırılır. Cumartesi günleri ve kargoların çalışma günlerine göre teslimat bilgileri değişiklik gösterebilir.

  İptal / İade :
  Altın ve Gümüş fiyatları, uluslararası metal borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariş olarak kabul edilir ve herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.

  Değişim :
  Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir Ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

  Güvenlik :
  Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir. Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda irsaliyenin ve faturanın saklanması gerekmektedir. Gramaltın’lar İAR tarafından sertifikalandırılmıştır ve sertifikaları ile yüzde yüz güvenilirdir. Paketlerin arka yüzünde bulunan özel işaretler, hologram sayesinde taklit edilemez olarak tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir.

  Tüm paketleme işlemleri kamera kayıt sistemi ile kaydedilerek sevk edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.