sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Türkiye'nin ilk resmi altın rafinerisi olan İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ A.Ş. 1996 yılında İstanbul Altın Borsası, Şekerbank T.A.Ş. ve Vakıf Menkul Kıymetler gibi değerli kurumların ortaklığında kurulmuştur.

 

Ürettiğimiz külçe altınlar ve gümüşler İstanbul Altın Borsası, T.C. Hazine Müsteşarlığı, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, Bankalar ve Dubai Emtia Borsasında kabul görmektedir. 2011 yılında Londra Külçe Piyasaları Birliği'nin (LBMA) dünyadaki en iyi rafineriler listesine (Good Delivery List) girerek, ürettiği altının ayar ve gramaj kontrolü yapılmadan dünyadaki tüm bankaların kasalarına girişi gerçekleşmiştir.

 

Kaliteli ve hızlı üretimin adresi olan firmamız bünyesinde rafinasyon işlemleri ve laboratuar analizleri büyük bir titizlikle ve ciddiyetle ileri teknoloji kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

 

Son dönemlerin en karlı yatırım aracı olan Gram altın da İstanbul Altın Rafinerisi'nin sektöre getirdiği yeniliklerden birisidir.

 

Gram altın sahip olduğu sertifika ile de yüzde yüz güven teşkil etmektedir. Arka yüzünde bulunan özel işaretler, şifreler ve hologramlar sayesinde taklit edilemez olarak tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir.

 

GRAMALTIN, İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.'nin tescilli ürünü ve markasıdır. Türkiye'de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından üretilerek piyasaya sunulan "gram altın" konsepti ile yeni bir yatırım anlayışı yaratılmıştır. 1, 2.5, 5, 10, 20, 50 ve 100 gram'lık ürün gamı ile piyasaya çıkan sertifikalı ürünler Dünyada ilk defa bir bankada mevduat olarak işlem görmektedir.

 

GRAMGÜMÜŞ, Türkiye'de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından, hava almayan paket içierisinde, 50 ve 100 gram olarak 999/1000 saflıkta üretilerek; tüketicilerin beğenisine sunulan, hem yatırım amacıyla kullanılabilen hem de hediye olarak çok ilgil gören bir üründür.

 

ONS ( OUNCE ) ALTIN, Türkiye'de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından 31.10 gram ağırlığında, 999.9/1000 saflıkta, yuvarlak ve dikdörtgen seçenekleri ile üretilerek piyasaya sunulan külçe altınlardır.

 

İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. 'nin kalite ve güvencesiyle pazara sunulan ürünlerimiz her yaştan ve kesimden tüketiciye hitap etmektedir. Yatırım anlayışını kökten değiştiren Gram altınlarımız 24 ayar üretilerek 22 ayar olan işçilikli ziynetleri ( çeyrek, yarım, tam, cumhuriyet vb. ) gölgede bırakmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.