sadsad x
asdasd
Elektronik Altın

100 (99,5 HAS) Gram 24 Ayar İAR Elektronik Altın

118.367,78 TL HAVALE/ EFT FİYATI
119.563,42 TL KK TEK ÇEKİM FİYATI

*Sadece Garanti Bankası hesaplarına gönderilmektedir.

Kampanya
 • Bilgilendirme
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ELEKTRONİK ALTIN, bankanızın altın hesabında tutulan altındır. Sipariş verdiğiniz Elektronik Altınlar (2.5(2,49 HAS)gr, 5(4,98 HAS)gr, 10(9,95 HAS)gr, 20(19,9 HAS)gr,50(49,75 HAS)gr ve 100(99,5 HAS)gr) olarak altın hesabınıza transfer edilir.

  Sevkiyat Bilgileri: Siparişleriniz anlaşmalı banka/bankalarımızın altın hesaplarına transfer edilmektedir. Siparişleriniz fiziki olarak gönderilmez.

  Elektronik altın fiyatları nasıl belirlenir: Elektronik altın fiyatları, güncel altın kurları üzerine işçilik eklenerek belirlenmektedir. Satın alınan ürünlere karşılık gelen HAS altınlar altın hesaplarına transfer edildiğinden dolayı işçilik ücreti oldukça düşüktür ve yatırım için en uygun altın türlerinden biridir.

  İptal / İade: Sitemizde satılan ürünlerin değerleri uluslararası piyasalarda belirlenmektedir. Mesafeli sözleşmeler yönetmeliğinin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle iptal/iade yapılmamaktadır

  Altınların transfer işlemi müşterinin belirlediği IBAN numarasına yapılmaktadır. IBAN numarasının doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır. Sipariş veren kişinin dışında farklı bir hesaba transfer yapılamamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.