sadsad x
asdasd
Elektronik Altın

100 (99,5 HAS) Gram 24 Ayar İAR Elektronik Altın

142.902,95 TL HAVALE/ EFT FİYATI
144.346,41 TL KK TEK ÇEKİM FİYATI

*Sadece Garanti Bankası hesaplarına gönderilmektedir.

Kampanya
 • Bilgilendirme
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Altın Ağırlığı     : 100 gram

  Saflık Derecesi : 24 ayar – (995 milyem)

  Bu ürünü sipariş vermeniz durumunda bildireceğiniz Garanti Bankası IBAN numarasına bağlı altın hesabınıza 99,5 gr kaydi altın geçecektir. Tarafınıza ayrıca kargo gelmeyecek, fiziki ürün teslimi olmayacaktır.

  Sevkiyat Bilgileri: Mesai saatleri içerisinde banka hesabınıza geçiş süresi ortalama 1 saat olup tatil günlerinde yada mesai saatleri dışında verilen siparişler takip eden ilk iş gününde hesabınıza transfer edilir. (Mesai Saatleri: 09:00 – 17:00)


  İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin değerleri uluslararası piyasalarda belirlenmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.

  Elektronik Altın kategorisinden verdiğiniz siparişleriniz Garanti Bankası altın hesabınıza aktarılır.

  Müşterinin sipariş sırasında belirttiği IBAN numarasına transfer işlemi yapılmaktadır. IBAN numarasının doğruluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu hususta Gramaltin.com’un bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Transferin gerçekleşeceği hesap sahibi ile sipariş verenin/ödemeyi yapanın aynı kişi olmaması durumunda sipariş iptal edilecektir.

  Banka sisteminden kaynaklanan gecikme ve sistemsel sorunlardan Gramaltin.com sorumlu değildir.

  Yalnızca Garanti Bankası altın mevduat hesaplarına transfer yapılmaktadır

  Elektronik Altın kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.

   

  BDDK düzenlenmesi gereği taksit uygulanmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.