sadsad x
asdasd
Yayınlanma Durumu.jpg (54 KB)
Elektronik Altın

100 (99,5 HAS) Gram 24 Ayar İAR Elektronik Altın

32.776,43 TL HAVALE/ EFT FİYATI
33.107,50 TL KK TEK ÇEKİM FİYATI

*Sadece Garanti Bankası hesaplarına gönderilmektedir.

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ELEKTRONİK ALTIN, bankanızın altın hesabında tutulan altındır. Sipariş verdiğiniz Elektronik Altınlar (2.5(2,49 HAS)gr, 5(4,98 HAS)gr, 10(9,95 HAS)gr, 20(19,9 HAS)gr,50(49,75 HAS)gr ve 100(99,5 HAS)gr) olarak altın hesabınıza transfer edilir.

  Sevkiyat Bilgileri : Siparişleriniz anlaşmalı banka/bankalarımızın altın hesaplarına transfer edilmektedir. Siparişleriniz fiziki olarak gönderilmez.

  Elektronik altın fiyatları nasıl belirlenir?
  Elektronik altın fiyatları, güncel altın kurları üzerine işçilik eklenerek belirlenmektedir. Satın alınan ürünlere karşılık gelen HAS altınlar altın hesaplarına transfer edildiğinden dolayı işçilik ücreti oldukça düşüktür ve yatırım için en uygun altın türlerinden biridir.

  İptal / İade :
  Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.

  Altınların transfer işlemi müşterinin belirlediği IBAN numarasına yapılmaktadır. IBAN numarasının doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır. Sipariş veren kişinin dışında farklı bir hesaba transfer yapılamamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.