SİPARİŞ TAKİBİ

Teslimat Koşulları

Gramaltin.com’dan yapacağınız alışverişler 2 iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya teslim edilir.


Ürünlerin teslim alınmasına kadar geçen süreç içerisinde tüm sorumluluk Gramaltin.com’dan aittir. Ürünlerinizi kargo görevlisi eşliğinde imza karşılığı kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ilk iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Bilezik gibi özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Gramaltin.com garantisi ile size teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.