SİPARİŞ TAKİBİ

Bilezik Modelleri

Bilezik Alımı
Her zevke ve yaşa hitap eden 22 ayar bilezik modelleri şıklığını ortaya koyuyor. Burma bilezik, Adana burması, 22 ayar bilezik modelleri bileklerinizde şıklığın göstergesi olacak.
Gramaltin.com bütçenize göre altın bilezik fiyatları sunmaktadır.
Farklı modellerle sunulan 22 ayar bilezikler ile size ve sevdiklerinize farklı deneyimler yaşatmak istiyorsanız ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
Teslimat için tarafınızdan ücret talep edilmemektedir. Bilezikleriniz teslimat sürecinde karşılaşılabilecek olası kayıp ya da çalıntı risklerine karşı sigortalıdır.
 
Bilezik Çeşitleri Nelerdir?
Bilezik çeşitleri genelde 22 ayar, 18 ayar, 14 ayar, 8 ayar olmak üzere farklı ayarlarda söz konusu olabilir. Bunlar arasında 2’li burma bilezikler, 3’lü burma bilezikler en çok tercih edilen modellerdir. Burma bilezik ve Adana burması da vardır.
22 ayar bilezikler 10 gram, 14 gram, 20 gram ve 26 gram arası ağırlıkta bulunabilir. O anki bütçenize bağlı olarak farklı bilezik çeşitleri alabilirsiniz.
 
Bilezikci Yatırımları
Yatırım amaçlı kullanılan bileziklerde genelde tercih edilen 22 ayar bileziklerdir.
22 ayar bilezik yatırımı yapmak isteyenler, düğünde takılan bilezikler saklanır ya da 22 ayar bilezik alarak yatırımlarını yaparlar.  22 ayar bilezik fiyatları, işçiliğe ve ayarına göre değişir.