SİPARİŞ TAKİBİ

Kurumsal Altın Hizmetleri

Kurumsal Altın Hizmetleri

 Son yıllarda birçok firmanın artan talepleri üzerine firmamız kurumsal altın basımı hizmetleri vermektedir.

                 Birçok büyük kuruluş reklam, promosyon ve ödül olarak kurumsal altın talebinde bulunmaktadır. Bu talepler firmamız tarafından en uygun koşullarda ve istenilen özelliklerde en kısa sürede karşılanmaktadır.

            Gram altın ve çok çeşitli darphane baskıları kurumsal altın olarak hazırlanmaktadır. Baskı şekli, sayısı ve altın özellikleri kurumla yapılan bire bir görüşmede belirlenmektedir. Kurumsal altınların üzerinde kurumun adı veya istediği yazılı veya basılı görseller bilgisayar destekli çalışmalarımızla kusursuz bir şekilde yerine getirilir.

             Ayrıca kurumsal altın istenilen şekilde sunuma hazır hale getirilir. Altın her zaman en değerli hediye olma özelliğini koruduğundan firma ve kurumların promosyon ve tanıtım işleri için de en uygun şartları taşımaktadır. Ayrıca çalışanlara verilen hediyeler içerisinde de en beğenilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle gram altın kurumsal altın baskıları için tavsiye edilmektedir.

             Ayrıca broş, rozet ve daha birçok aksesuarın kurumsal altın halinde üretilmesi mümkündür.  Firmamız her türlü altın ürününde garantili ve gerekli ayar miktarlarına %100 uyumlu ürünlerle güven kazanmaya devam etmektedir. Birçok kurum kendilerine hazırladığımız kurumsal altın çalışmasından olumlu sonuç almıştır ve yeni taleplerde bulunmaya devam etmektedir. Altın tanıtım, reklam veya çalışılan kişi ve kurumlar için en güzel hediyedir.

 

Özel tasarımlı gram altına ilişkin örnek ürünleri buradan görüntüleyebilirsiniz.