SİPARİŞ TAKİBİ

Kurumsal altın

Kurumsal şirketler ve kuyumcular için toptan ya da perakende altın satışları nerede yapılır?" sorusunun yanıtı İstanbul altın Rafinerisi markası olan GramAltın'dan geliyor.

Son yıllarda firmaların artan taleplerine karşılık, kurumsal altın basımı dahil sektörün her alanında hizmet veren firmamız, ayar standartlarına %100 uyumlu ve garantili ürünleriyle altın yatırımcılarının güvenini kazanmıştır. 

Sıradışı reklam, ödül pirim ya da promosyon üretilmesi amacıyla firmamıza iletilen kurumsal altın talepleri, firmalara özel tasarımlı, uygun koşullardaistenilen özelliklerde ve minimum sürede karşılanmaktadır.

Gram altın ya da geleneksel darphane altınları, müşterilerimize özel taralanan kartlarla da kurumsal altın olarak hazırlanabilmektedir. Baskı tasarımı, sayısı ve  altının fiziksel özellikleri kurumla yapılan bire bir görüşmede belirlenmektedir. Kurumsal altınların kart tarımları müşterilerimizin kendilerince hazırlanıp  bize iletilebileceği gibi, tarafımızca da bilgisayar destekli çalışmalarımızla kusursuz bir şekilde hazırlanabilmektedir.

Daima değerini koruyan altın, bu özelliği sayesinde kurumların promosyon ürünleri vb. ihtiyaçları için en uygun seçenek niteliğindedir. 

 

Detaylı bilgi talepleriniz için kurumsal@gramaltin.com.tr  'den yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

Bazı firmalar için İAR GramAltın tarafından hazırlanan kurumsal altın çalışmaları...