SİPARİŞ TAKİBİ

Ata Altın Yatırımları

Ata Altın Yatırımları

İAR güvencesi ile müşterilerimize sunduğumuz ata altın alımlarında taksitlendirmeler yaparak altın piyasasında indirimli fiyat politikalarımızı bütçenize özel seçeneklerle uygulayarak sizlere altın sektöründe en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

             Sürekli yenilenen kampanyalarımız ile altın alışverişlerinizde kaçırılmayacak fırsatları sunmaktayız. Sitemizde ata altın alış-satış fiyatları piyasadaki iniş ve çıkışlara göre günlük olarak paylaşmaktayız ve firmamızın kampanyaları ve özel taksitlendirme ve ödeme seçenekleri ile hem indirimi hem de altına yatırım kolaylığını sağlamaktayız.

                Firmamızda ata altın alış ve satışlarınızda değer kaybetmeden güvenli yatırım alışverişleri yapabileceğiniz hizmetlerimizi %100 güvenli ödeme sistemimizle sunmaktayız. Yeni ve eski tarihli ata lira'lara sarrafiye kategorimizden ulaşarak dilediğiniz seçeneklerle çok uygun kampanyalarla sunduğumuz çoklu seri çeşitleri ile bütçenize uyan tercihlerle, ücretsiz kargo eşliğinde sunduğumuz avantajlı imkanlardan yararlanabilmektesiniz.

                Sitemizden gerçekleştireceğiniz ata lira işlemlerinizde 1 iş günü gibi bir kısa sürede kargo teslimat işlemlerini gerçekleştirmekte ve sizleri bekletmeden hızlı olarak teslimatlarımızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hızlı destek hattımızla ve müşteri hizmetlerimizle tüm sorularınızı anında yanıtlayarak sizlere sitemizden yardımcı olmaktayız.

            Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz altın seçeneklerinde güven ve markamızın tescillenmiş garantisi ve sertifikalı altın satışlarımız ile geleceğinize yapacağınız yatırımlarda ve kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek adına yapacağınız bu en değerli hediyelerle sizlerin %100 memnuniyetle geri dönüşlerinden dolayı onur duymaktayız. Kurumsal kimliğimize ilişkin tüm hizmetlerimizi sizlerin güveni adına paylaşmaktayız.