SİPARİŞ TAKİBİ

Toptan Altın İmkanı ile Altın İhtiyacına Çözüm

Toptan Altın İmkanı ile Altın İhtiyacına Çözüm

Kurumsal firmaların araştırdığı  “toptan altın nereden alınır?” sorusunun yanıtı Türkiye’nin ilk resmi rafineri şirketi olan İstanbul Altın Rafinerisi markası, İAR GramAltın’dan geliyor.

Türkiye’nin altın sektöründe önemli rol üstlenmiş olan İstanbul Altın Rafinerisi, perakende altın satışlarında olduğu gibi toptan altın alım satımlarında da tüm ihtiyaçlara çözüm üretiyor. Talep edilen 999.9 / 995 milyem 24 ayar ya da 22 ayar altın çeşitleri için istenilen adette toptan altın satışını uygun fiyata gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Şirketler İçin Toptan Altın Seçenekleri

Personel ya da müşterilerine prim, teşvik amaçlı altın hediye eden şirketlerin ucuz gram altın arayışlarının çözümü kurumsal tasarım imkanı sunulan hediyelik gram altın ile Gramaltin.com’da. Talepleriniz doğrultusunda toptan alımını yaptığınız altınların kart tasarımları şirketinize özel hazırlanabilir, personel ya da müşterinize özel notlarınız eklenebilir. Böylece hediyelik altınlarınıza kurumsal değer katarak markanızı müşteri ya da personelinizin nezdinde de yüceltmiş olacaksınız.

Kart tasarımına yuvarlak ya da kare olarak dilediğiniz formda altın eklenebilir. Gram altın haricinde çeyrek, ata lira ya da diğer altın seçenekleri de şirketiniz adına hediyelik altın olarak hazırlanabilmektedir.

Toptan altın alımlarınız için var olan ürün skalamız aşağıdaki gibidir. Listede yer alan altın seçenekleri haricinde markanıza özel tasarımda kalıp oluşturarak altın basımı yapılabilir. Bu doğrultuda farklı taleplerinizi iletişim kanalımız aracılığıyla yetkililerimize ileterek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

1.     Toptan satışı yapılabilecek gram altın seçenekleri

·          24 Ayar 995 Gram Altın

·          24 Ayar 999.9 Gram Altın

·          22 Ayar Gram Altın

2.     Toptan satışı yapılabilecek gram gümüş seçenekleri

·          999 ayar gümüş külçeler

3.     Toptan satışı yapılabilecek darphane üretimli sarrafiye altın seçenekleri

·          İAR Yeniçeri Takı Serisi

·          Çeyrek Altın

·          Yarım Altın

·          Tam Altın

·          Ata Lira

·          İki Buçukluk Altın

·          Beşli Altın

4.     Kişiye ya da kurumunuza özel tasarımlı altın seçenekleri

·          Kişiye özel hediyelik gram altın

5.     Gramaltin.com'da geçerli hediye ya da indirim çekleri

·          Müşteri ya da personellerinize özel, Gramaltin.com sistemimiz üzerinden yapılan altın alışverişleri ödemelerinde kullanabilecekleri, tutarını sizlerin belirleyeceği hediye çeki tanımlanabilmektedir.

Toptan Altın Siparişlerinin Ulaşımı

Toptan altın siparişleriniz tüm Türkiye'ye sigortalı olarak ulaştırılmaktadır.

Dilerseniz şirketinize, dilerseniz müşterilerinizin adreslerine kayıp/çalıntı risklerine karşı sigortalı şekilde İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Kurumsal toptan altın satışlarımız hakkında detaylı bilgi veya uygun fiyat teklifi için kurumsal@gramaltin.com.tr mail adresinden ya da 444 7 427 numaralı destek hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.