SİPARİŞ TAKİBİ

Toptan Altın

Altın toptancılarının “Toptan altın nereden alınır?” sorusuna çözüm… Tam, yarım, çeyrek ya da gram şeklinde tüm altın çeşitlerinin toptan alımı ve satışı için avantajlı fiyatlar!

Türkiye ekonomisini güçlendirmeye yönelik birçok önemli projede yer alan İstanbul Altın Rafinerisi, Gramaltın markası aracılığıyla gerçekleştirdiği perakende altın satışının yanı sıra toptan altın alım satımı ile sektörde önemli rol oynamaktadır.

Altın yatırımcılarının ihtiyaç duyabileceği altın çeşitlerini ürün yelpazesinde barındırarak sektördeki taleplere çözüm üreten GramAltın, aynı zamanda sunduğu toptan altın alım satım imkanı ile altın yatırımlarına katkıda bulunuyor.

GramAltın’ın kurumsal müşterilerine sunduğu gibi bireysel müşterileri için de toptan altın satışı gerçekleştirmektedir. Toptan altın alışverişini nereden yapacağına dair araştırma yapan altın yatırımcıları için avantajlı fırsatlar sunan GramAltın, Türkiye’nin ilk resmi rafineri şirketi olan İstanbul Altın Rafinerisi markasıdır. İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş., Türkiye'de ilk kez gram altın üretimi yaparak altın yatırımında büyük bir yeniliğe öncülük etmiştir.

Toptan alım yaptığı altınlarla online mecralarda ticaret yapmayı planlayanlar için, satın alınan altınları güvenli depolama ya da müşterileri adreslerine ulaştırma vb. masrafından kurtaracak çözümler de sunuyor. Merkez Bankası altın kurunu baz alarak fiyatları güncel tutulan ürün listesini e-ticaret sisteminize entegre ederek, Gramaltin.com müşterilerine sunulan sigortalı ve ücretsiz kargo avantajlarından daha fazla yatırımcının yararlanmasını hedefliyor.

Toptan altın alımlarınızda GramAltın’ın sunduğu avantajlı fiyatlardan siz de yararlanabilirsiniz. Tüm toptan altın alışverişleriniz için kurumsal@gramaltin.com.tr mail adresinden ya da 444 7 427 numaralı destek hattımızdan yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bayiilik formu için buraya tııklayınız.