SİPARİŞ TAKİBİ

Vasip Şahin ve Halaç Ailesi’den Anlamlı Protokol…

Vasip Şahin ve Halaç Ailesi’den Anlamlı Protokol…

İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Altın Rafinerisi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Özcan Halaç’ın eşi Başak Halaç, Bahçelievler Dr. Özkan Halaç Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nin protokolüne imza attı. Önümüzdeki yıl eğitime başlayacak olan okulda engelli çocuklar eğitim görecek.

Hayırseverliği ile tanınan ve daha önce de eğitim alanında çok sayıda okul projesine imza atan Halaç Ailesi tarafından hayata geçirilecek olan, Bahçelievler  Dr. Özkan Halaç Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nin protokolü İstanbul Valiliği’nde imzalandı. İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Altın Rafinerisi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Özcan Halaç’ın eşi Başak Halaç tarafından imzalanan protokol ile hayata geçirilmesi planlanan okulda engelli öğrenciler eğitim görecek.

İstanbul Altın Rafinerisi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Özcan Halaç’ın ağabeyi adına inşaa edilecek olan Bahçelievler Dr. Özkan Halaç Özel Eğitim Uygulama Merkezi toplam 4500 metrekare alan üzerine yapılandırılacak. 5 kattan oluşacak ve 350 engelli öğrencinin eğitim göreceği okulda, engelliler için özel olarak tasarlanmış 40 adet derslik yer alacak.