sadsad x
asdasd
Kuyumculara Özel Toptan Altın

Altın toptancılarının “Toptan altın nereden alınır?” sorusuna çözüm… Tam, yarım, çeyrek ya da gram şeklinde tüm altın çeşitlerinin toptan alımı ve satışı için uygun fiyatlar!

Kurumsal firmaların araştırdığı “Toptan altın nereden alınır?” sorusunun yanıtı Türkiye’nin ilk resmi rafineri şirketi olan İstanbul Altın Rafinerisi markası, İAR GramAltın’dan geliyor.

Türkiye ekonomisini güçlendirmeye yönelik birçok önemli projede yer alan İstanbul Altın Rafinerisi, GramAltın markası aracılığıyla gerçekleştirdiği perakende altın satışının yanı sıra toptan altın alım satımı ile sektörde önemli rol oynamaktadır.

Altın yatırımcılarının ihtiyaç duyabileceği altın çeşitlerini ürün yelpazesinde barındırarak sektörde yer alan her türklü talebe çözüm üreten GramAltın, aynı zamanda sunduğu toptan altın alım satım imkanı ile altın yatırımlarına katkıda bulunuyor.

GramAltın’ın kurumsal müşterilerine sunduğu gibi bireysel müşterileri için de toptan altın satışı gerçekleştirmektedir. Toptan altın alışverişini nereden yapacağına dair araştırma yapan altın yatırımcıları için avantajlı fırsatlar sunan GramAltın, Türkiye’nin ilk resmi rafineri şirketi olan İstanbul Altın Rafinerisi markasıdır. İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş., Türkiye'de ilk kez gram altın üretimi yaparak altın yatırımında büyük bir yeniliğe öncülük etmiştir.

Kurumsal Şirketler ve Kuyumcular İçin Toptan Altın Seçenekleri

Personel ya da müşterilerine prim, teşvik amaçlı altın hediye eden şirketlerin ucuz gram altın arayışlarının çözümü kurumsal tasarım imkanı sunulan hediyelik gram altın ile Gramaltin.com’da. Talepleriniz doğrultusunda toptan alımını yaptığınız altınların kart tasarımları şirketinize özel hazırlanabilir, personel ya da müşterinize özel notlarınız eklenebilir. Böylece hediyelik altınlarınıza kurumsal değer katarak markanızı müşteri ya da personelinizin nezdinde de yüceltmiş olacaksınız.

Kart tasarımına yuvarlak ya da kare olarak dilediğiniz formda altın eklenebilir. Gram altın haricinde çeyrekata lira ya da diğer altın seçenekleri de şirketiniz adına hediyelik altın olarak hazırlanabilmektedir.

Toptan altın alımlarınız için var olan ürün skalamız aşağıdaki gibidir. Listede yer alan altın seçenekleri haricinde markanıza özel tasarımda kalıp oluşturarak altın basımı yapılabilir. Bu doğrultuda farklı taleplerinizi iletişim kanalımız aracılığıyla yetkililerimize ileterek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

1.     Toptan satışı yapılabilecek gram altın seçenekleri

·          24 Ayar 995 Gram Altın

·          24 Ayar 999.9 Gram Altın

·          22 Ayar Gram Altın

2.     Toptan satışı yapılabilecek gram gümüş seçenekleri

·          999 ayar gümüş külçeler

3.     Toptan satışı yapılabilecek darphane üretimli sarrafiye altın seçenekleri

·          İAR Yeniçeri Takı Serisi

·          Çeyrek Altın

·          Yarım Altın

·          Tam Altın

·          Ata Lira

·          İki Buçukluk Altın

·          Beşli Altın

4.     Kişiye ya da kurumunuza özel tasarımlı altın seçenekleri

·          Kişiye özel hediyelik gram altın

5.     Gramaltin.com'da geçerli hediye ya da indirim çekleri

·          Müşteri ya da personellerinize özel, Gramaltin.com sistemimiz üzerinden yapılan altın alışverişleri ödemelerinde kullanabilecekleri, tutarını sizlerin belirleyeceği hediye çeki tanımlanabilmektedir.

İnternette altın satışı yapmak isteyenler için İAR GramAltın'dan büyük fırsat!

Toptan alım yaptığı altınlarla online mecralarda ticaret yapmayı planlayanlar için, satın alınan altınları güvenli depolama ya da müşterileri adreslerine ulaştırma vb. masrafından kurtaracak çözümler de sunuyor. Merkez Bankası altın kurunu baz alarak fiyatları güncel tutulan ürün listesini e-ticaret sisteminize entegre ederek, Gramaltin.com müşterilerine sunulan sigortalı ve ücretsiz kargo avantajlarından daha fazla yatırımcının yararlanmasını hedefliyor.

Toptan altın alımlarınızda GramAltın’ın sunduğu avantajlı fiyat ve hizmetlerden siz de yararlanabilirsiniz. Tüm toptan altın alışverişleriniz için kurumsal@gramaltin.com.tr mail adresinden ya da 444 7 427 numaralı destek hattımızdan yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Altın Siparişlerinin Ulaşımı

Toptan ve perakende altın siparişleriniz  dilerseniz şirketinize, dilerseniz müşterilerinizin adreslerine kayıp/çalıntı risklerine karşı sigortalı şekilde İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Kurumsal müşterilerimize satışı yapılan toptan altın alışverişleri Türkiye geneline özel güvenlik şirketi ile ulaştırılmaktadır.

Kurumsal toptan altın satışlarımız hakkında detaylı bilgi veya uygun fiyat teklifi için kurumsal@gramaltin.com.tr mail adresinden ya da 444 7 427 numaralı destek hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.