sadsad x
asdasd

KİŞİYE ÖZEL GRAMALTIN

KİŞİYE ÖZEL GRAMALTIN

ANNELER GÜNÜ 1 GRAM 24 AYAR ÖZEL GRAMALTIN

2.506,75 TL HAVALE/ EFT FİYATI
2.532,07 TL KREDİ KARTI TEK ÇEKİM FİYATI
Ürün Kodu : T226 Model : Gramaltın 995

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Bu ürünü satın alabileceğiniz gibi kart üzerinde kendi tasarımızı da oluşturabilirsiniz. Eklemek istediğiniz fotoğrafı ve yazıyı bilgi@gramaltin.com mail adresine iletebilirsiniz. Size özel hazırlanan kart tasarımlı GRAMALTIN'ın üretim süresi 3 ila 5 iş günü sürmektedir.

Altın Ağırlığı    :  1 gram

Saflık Derecesi : 24 ayar – (995/1000 milyem)

 

 

Bu ürünü sipariş vermeniz durumunda 1 adet  1 gram 24 ayar – (995/1000 milyem) saflıkta ürün tarafınıza kargo ile gönderimi sağlanacaktır. 

 

  

GRAMALTIN,  Türkiye’de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından üretilmiş olup “GRAMALTIN” İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.'nin tescilli ürünü ve markasıdır. Ürünün ambalajı aynı zamanda sertifikası niteliğindedir. Altın üzerindeki seri numarası aynı zamanda ambalaj üzerine de işlenmiştir. GRAMALTIN paketleri yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde yüksek güvenlik seviyesinde üretilmektedir ve bu teknolojinin fikri mülkiyet hakları firmamıza aittir.

 
İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin fiyatları finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değiştiğinden dolayı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.
  
Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürünün yenisi ile değişimi talep edilebilir. Ürünün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış ve tahrif edilmemiş olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.Tüm paketleme işlemleri kamera kaydı altında yapılarak sevk edilmektedir.

 

ALTIN HAVALESİ kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulanmamaktadır.

Kampanya
  • Bilgilendirme
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.