sadsad x
asdasd
Eski Tarihli Cumhuriyet Ata Lira

Cumhuriyet Ata Lira Darphane 5 adet paket ( Eski Tarihli )

49.229,78 TL HAVALE/ EFT FİYATI
49.727,05 TL KK TEK ÇEKİM FİYATI
Kampanya
 • Bilgilendirme
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Altın Ağırlığı     : 36,05 gr

   

  Saflık Derecesi : 22 ayar

   

   

  Bu ürünü sipariş vermeniz durumunda 5 adet eski tarihli ata lira altın ürünü tarafınıza kargo ile gönderilecektir. 

   

  Ata Lira (Tam Cumhuriyet Altını ), yalnızca T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından üretilebilen bir Cumhuriyet altını çeşididir. Kulp kısmı altın olmayıp sonradan eklenmektedir.

   

  Sevkiyat Bilgileri: saat 16:00’a kadar onaylanan siparişler aynı gün sigortalı olarak kargoya verilir. Kargoya verme süresi, stok durumu, firma ve kargo şirketlerinin çalışma saatlerine/günlerine göre değişiklik gösterebilir. Kargo teslimatı esnasında, kargo görevlisi ayrılmadan önce paketin yırtık, açılmış, tahrif edilmemiş sağlam durumda olduğunu kontrol ediniz, şüphelendiğiniz durumlarda paketi teslim almayınız ve bizim ile irtibata geçiniz. Aksi durumların sigorta kapsamı dışında kaldığından zarar tazmini, yeni ürün gönderimi vs yapılamamaktadır.

   
  İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin değerleri uluslararası piyasalarda belirlenmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.
    
  Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürün yenisi ile değişimi talep edilebilir. Ürünün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış ve tahrif edilmemiş olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

   

   

   

   

  BDDK düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulanmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.