SİPARİŞ TAKİBİ

Sıra dışı yılbaşı hediyeleri

Sıra dışı yılbaşı hediyeleri

Sevdiklerinize yeni yıl için hediye edebileceğiniz onlarca sıradan seçenekleri arasından sizi kurtaracak alternatifler!

İAR kalitesi ile satışa sunduğumuz pırlanta tek taş ve beştaş ürünlerimizde yıl başına özel dev kamppanya sizi bekliyor! Ürünleri hemen incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üstelik pırlanta kolyeler de avantajlı fiyatlarıyla indirimli hediye alternatifleri arasında sizi bekliyor. Kolye seçeneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

 

Özel kart tasarımlı yılbaşı hediyeleri

 

En ilginç yılbaşı hediye fikirlerinden biri olarak nitelendirilen özel kart tasarımlı altın, son yıllarda özel günlerde verilebilecek en marjinal hediye aramalarında ilk sıralarda.

Paha biçilemez olan anılarını, zamanın her diliminde ilk günkü değerini koruyabilen altınla renk katarak en özel yeni yıl hediyesinin sahibi olabilirsiniz.

Yüzlerce yılbaşı hediye seçeneği arasında en değerlisi olan kişiye özel kart tasarımlı altın hazırlamak isteyen herkese ücretsiz kart tasarım hizmeti veriyoruz.

Özel kart tasarımlı yılbaşı hediyeleri için masrafsız kargo!

Yılbaşı hediyesi için verdiğiniz sipariş sistemimize düştükten sonra kart tasarımı yapılır. Özel kart tasarımı için dilerseniz fotoğrafınızı ya da yer vermek istediğiniz notunuzu iletebilirsiniz, dilerseniz de biz sizin için ücretsiz olarak tasarım hazırlayabiliriz.

Akabinde tasarım baskıya gitmeden önce dijital ortamda tarafınıza gösterilerek onayınız alınır.

Toplamda 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Adresinize teslim edilme süresi İstanbul’a olan uzaklığınıza göre değişmektedir.

Ürünlerimiz sigortalı ve ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Teslimat sürecinde olası tüm riskler tarafımıza aittir.

 

Özel kart tasarımlı altın fiyatları ne kadar?

Yılbaşında hediye etmeyi düşündüğünüz özel kart tasarımlı altın fiyatlarını ve diğer detaylarını incelemek için aşağıdaki örnek çalışmaların üzerine tıklayabilirsiniz.

Daha fazla özel kart tasarımlı örnek çalışma görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz. Ürün fiyatlarını da ürün detay sayfasında bulabilirsiniz.

 

En ilginç yılbaşı hediyelerien değişik yıl başı hediyeleriEn güzel yılbaşı hediyelerien farklı yılbaşı hediye fikirleri

 

İAR Gramaltın'ın özel tasarımlı hediyelik ürünleri hakkında bilmeniz gerekenler

·         Extra ücret talep edilmeden 0,5’ten 20 grama, istenilen ağırlık ve şekilde üretim imkânı

·         Türkiye’nin ilk resmi altın rafinerisi olan İAR tarafından üretilen gram altınlar

·         Türkiye’de tüm bankaların altın mevduat hesaplarına yatırılabilen altınlar

·         Sigortalı ve ücretsiz gönderim hizmetimiz ile kayıp/çalıntı riskine karşı korumalı ürünler

·         İAR olarak Londra Külçe Altın Piyasası Birliği’ne üye bir rafineri olduğumuz için altınlarımız dünyanın her yerinde geçerli sertifikaya sahiptir. (Bu sertifikaların her biri benzersiz olup özel tasarımlı kartların arkasında yer almaktadır.

 

Yeni yılda sevdiklerinize iyi şans getirmesi dileğiyle…

 

"Sıra dışı yılbaşı hediyeleri" için yapılan yorumlar