SİPARİŞ TAKİBİ

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer gününde hediye seçmek zor zanaat! Hediye alternatifleri araştırılır, sürprizler organize edilir, yaşanan telaşı belli etmeden şanslı kişi olay yerine yönlendirilir vs. derken 14 Şubat sevgililer günü, serüven haline gelir. Gramaltın ailesi olarak 14 Şubat serüveninde, hediye seçiminiz konusunda size yardım edebiliriz.

Her ne kadar klişe olarak nitelendirilse de gerçek olduğu inkâr edilemeyecek bir şey var; Sevdiğiniz kadın için en güzel hediye elbette kendisinin hayatında var olmanız. Ona iyi günü, kötü günü paylaşmaktan daha değerli bir hediye bahşedebileceğinizi sanmıyoruz.

Ancak bu gibi özel günler, ilişkinize renk katmak için kaçırılmaz bir fırsattır… Bunun farkında olup, hediye seçimi konusunda kararsız kalanlardansanız; Tebrikler! Doğru yerdesiniz.

Sevgililer gününde sizler için sunduğumuz ürün seçenekleri ve indirimli fiyatlarını aşağıda listeliyoruz.

14 Şubat sevgililer günü için pırlanta tek taş ve beş taş yüzükler

Bu sevgililer gününde, hediye olarak o çok beğendiği pırlanta yüzüğü almanın tam zamanı!

Pırlanta yüzük modelleri, sevgililer günü hediyesi seçerken klasiğin dışına çıkarak risk almak istemeyenler için biçilmiş kaftan… İstanbul Altın Rafinerisi'nin kalite ve güvencesi ile gerçek pırlantadan üretilip, online mağazamızda satışa sunulan tek taş ve beş taş modelleri 14 Şubat’a özel uygun fiyatlarıyla dudak uçuklatıyor!

 

14 Şubat'a özel, uygun fiyatıyla
0,15 ct Tek Taş Pırlanta

 

14 Şubat'a özel, uygun fiyatıyla
0,25 ct Beş Taş Pırlanta

14 Şubat'a özel, uygun fiyatıyla
0,25 ct Tektaş Pırlanta

 


14 Şubat'a özel, uygun fiyatıyla
0,30 ct Tektaş Pırlanta

 14 Şubat'a özel, uygun fiyatıyla
1,00 ct Beş Taş Pırlanta

 

14 Şubat'a özel, uygun fiyatıyla
0,50 ct Tektaş Pırlanta

 

14 Şubat'a özel, uygun fiyatıyla
1,25 ct Beş Taş Pırlanta

   

14 Şubat sevgililer günü için pırlanta kolye

Elması sanatçı ellerle buluşturup, sevgi ve emekle işlenerek pırlantaya dönüşüm yolculuğuna eşlik ettiğimiz, pırlantaların ışıltısıyla taçlandırılmış birbirinden şık kolye modellerini 14 Şubay sevgililer günü için inanılmaz fiyatlarla satışa sunuyor! 

Sevgililer günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz pırlanta kolye modellerini ve fiyatlarını incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Satın alınan hediyelerin teslimat süreci

Kargo paketleri kamera kaydı altında hazırlanan hediyelerinizi dilediğiniz adrese ücretsiz teslim ediyoruz. Ürünlerimiz, teslimat sürecinde yaşanabilecek kayıp ve çalıntı risklerine karşı sigortalıdır. dilerseniz hediye paketlerinize servgililer gününe özel notlar yazmamız da mümkündür.

Sevgililer günü neden kutlanır?

14 Şubat, uzun zaman önce din adamı olan Valentine için kutlanan özel bir dini gündü. Global açıdan bakılırsa günümüzde hala birçok toplumda Valentine’s Day olarak anılıyor. Valentine kelimesinin Türkçe karşılığı ise sevgi duyulan kişi olarak tanımlanmaktadır.

Bu özel gün, zamanla sevgililer günü olarak anılmaya başlamış. Anlamına bağlı olarak da 365 gün boyunca süren yoğun tempoya küçük bir mola verilmesine, sevginin başka başka dillerde ifade edilmesine vesile olmaktadır.

"En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi" için yapılan yorumlar