sadsad x
asdasd
Bilgilendirme
İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. (İAR) ile Grup bünyesindeki şirketler ve tüm birimleriyle suç gelirlerinin aklanması-kara para aklama, terörün finansmanı ve bağlantılı diğer suçlar ile olan mücadelede gerek ulusal gerekse uluslararası alandaki tüm çabaları desteklemeyi, ulusal ve uluslararası tüm yasalara, düzenlemelere ve mevzuatlara uymayı ilke edinmiş olup bu kapsamda; Müşterilerimizden MASAK mevzuatı gereği KVKK mevzuatlarına uygun şekilde bir defaya mahsus olmak üzere kimlik, yerleşim yeri (ikametgah), adres teyit belgesi (fatura) vb. gibi gerekli evraklar talep edilebilmektedir.
(detaylı bilgi için www.iar.com.tr)
 
Sevkiyat Bilgileri: saat 16:00’a kadar onaylanan siparişler aynı gün sigortalı olarak kargoya verilir. Kargoya verme süresi, stok durumu, firma ve kargo şirketlerinin çalışma saatlerine/günlerine göre değişiklik gösterebilir. Kargo teslimatı esnasında, kargo görevlisi ayrılmadan önce paketin yırtık, açılmış, tahrif edilmemiş sağlam durumda olduğunu kontrol ediniz, şüphelendiğiniz durumlarda paketi teslim almayınız ve bizim ile irtibata geçiniz. Aksi durumların sigorta kapsamı dışında kaldığından zarar tazmini, yeni ürün gönderimi vs yapılamamaktadır.

İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin değerleri uluslararası piyasalarda belirlenmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.

Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürün yenisi ile değişimi talep edilebilir. Ürünün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış ve tahrif edilmemiş olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.


Tüm paketleme işlemleri kamera kaydı altında yapılarak sevk edilmektedir.
 
Elektronik Altın kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.
 
BDDK düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulan mamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.