sadsad x
asdasd
Başkanın Mesajı

baskanın-mesaj.png (164 KB)

Kuyumculuk sektörünün ülkemizdeki öncü kuruluşu olmakla birlikte aynı zamanda dünyanın sayılı kuruluşları arasında yer alan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş., kurucumuz merhum Ömer Halaç’ın çizdiği yolda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Şirket geleceği ile ülke geleceğinin birbirinden ayrılmaz değerler olduğunun bilincinde olan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş., bu anlayışla üretimin her safhasında uluslararası standartları ve yasal çevre standartlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Aynı azim ve kararlılıkla dünya altın piyasalarında edindiği haklı saygınlıktan güç alan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.’de yöneticilerden personele kadar tüm çalışanlar, Yönetim Kurulu eski Başkanı merhum Ömer Halaç’ın ‘’Başarının sırrı; dürüstlük, ahlak, vatan sevgisi ve çalışmak, çalışmak, çalışmaktır’’ sözünü kendine ilke edinerek yeni hedeflere ilerlemektedir.

 

Adı dayanışma ve yardımlaşma ile birlikte anılan ve Anadolu kültüründe çok özel bir yere sahip olan altının, insanların özel günlerinde birbirlerine hediye ederek destek olmaları; kadınlarımızın hem takı, hem de yatırım aracı olarak biriktirdikleri altını evlerinde saklayarak ülkemiz ekonomisine “yastıkaltı” dediğimiz kavramı kazandırmış olmaları, altının Türk insanı için bir gelenek olduğunun en güzel kanıtıdır.

 

Geleneğini ve gücünü bu topraklardan, Anadolu insanından alan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş., Anadolunun zenginliğini ve altının asaletini sahip olduğu yüksek teknoloji ve standartlarla birleştirerek; en az firmamız kadar, ülkemiz ve insanlarımızın da gurur duyacağı yeni projelere imza atmaktadır.

 

Av. Özcan HALAÇ 

Genel Müdür

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.