SİPARİŞ TAKİBİ
Yarım Altın Darphane ( Eski tarihli )

Yarım Altın Darphane ( Eski tarihli )

ÜRÜN KODU : ziyesk10 909,37 TL HAVALE FİYATI 926,88 TL KK TEK ÇEKİM
Adet: Bonus0,93 TL Bonus hediye
24 saate kargo | Ücretsiz kargo
Kurdele hediye!
Bu ürünü aldığınızda 0,21 TL tutarındaki
Kurdele Hediye !

CUMHURİYET ALTINI, devlet güvencesi altında, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılmakta olup, değişik boyut ve ağırlıkları olan 22 ayar altın paradır.

Cumhuriyet altın sikkeleri ve Cumhuriyet ziynet altınları olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Cumhuriyet altın sikkelerine halk arasında Ata Altını da denilmektedir. Ziynet Altın olan Çeyrek Altın’a halk arasında küçük altın da denilmektedir.


Ürünlerin tamamı yeni tarihlidir ve bulunduğumuz yıla aittir.(Yeni yıl geçişlerinde lütfen bilgi alınız.)

 

Sevkiyat Bilgileri :
Cumartesi günleri ürün sevkiyatı, ürünlerin dağıtım merkezinde bekleme ihtimali güvenlik problemi oluşturduğu için yapılmamaktadır.
Tekil siparişler Kurdele ve kadife kılıf ile birlikte gönderilir.

Taşıma Bilgileri :
Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Sigorta Bilgileri :
Ürünlerin taşıma sigortası anlaşmalı sigorta firmaları ile sağlanmaktadır.


İptal / İade :
Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir
herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.


Değişim :
Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Güvenlik :
Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir.
Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda kargo poşeti ve paketin içerisindeki İAR Güvenlik poşetlerinin saklanması gerekmektedir.

Gram altın’lar İAR tarafından sertifikalandırılmıştır ve sertifikaları ile  yüzde yüz güvenilirdir. Paketlerin arka yüzünde bulunan özel işaretler, hologram sayesinde taklit edilemez olarak tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir.


Tüm paketleme işlemleri kamera kayıt sistemi ile kaydedilerek sevk edilmektedir.

 EN UYGUN FİYATLA SATIN ALDIM VE ÇOK ÇABUK TESLİMAT YAPILDI.

HATİCE ULUSOY

SİPARİŞTEN SONRA ÜRÜN EN KISA SÜREDE TESLİM EDİLDİ TEŞEKKÜRLER

NEBİ ATALAY

SİPARİŞTEN SONRA ÜRÜN EN KISA SÜREDE TESLİM EDİLDİ TEŞEKKÜRLER

NEBİ ATALAY

gram altın (iar) her zamanki gibi itinalı güvenilir bir kurum çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz

BESİRE VARAN YILDIRIM

Tşkler

Erkut Alimert

mükemmel

BESİRE VARAN YILDIRIM

Hızlı gönderi teşekkür ederim.

oğuz sabirtas

Hızlı gönderi teşekkür ederim.

oğuz sabirtas

Hızlı gönderi teşekkür ederim.

oğuz sabirtas

Öncelikle yine yorumuma teşekkür ile başlamayı uygun gördüm. Siparişi verdiğim andan itibaren ürünü teslim aldığım ana kadar geçen süreç içerisinde emeği geçen tüm ilgililere teşekkür ediyorum. Yine itina ve güvenin olabilecek en mükemmeli şeklinde ürünü aldım. Ben yorumu okuyan değerli ziyaretçilere şunu söylemek isterim. Altın yatırım anlamında ekonomide en güvenilir liman olarak tanımlanır. Sanırım bu dünyanın her yerinde böyledir. Kişilerin zenginliği de eskiden eskiye sahip olduğu altınlarla ölçülür. Günümüzde devletlerde ellerindeki yani hazinelerindeki altın miktarları ile ne denli güçlü oldukları kabul edilir. Demek istediğim; ekonomistlerin dediği gibi yatırımda en güvenli liman altın ise ki bu gerçekten böyledir, bu güvenli limanın tek adresi https://www.gramaltin.com dur. Aldığınız altınlarda sahtecilik, ya da eksik gram gibi ürkütücü sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız, alış verişinizi GRAM ALTIN dan yapmanızı tavsiye ederim. Ne güzel 0,5 gramda başlayan o kadar geniş bir ürün yelpazesi var ki!.. her ay gücünüz neye yetiyorsa o kadar alırsınız. O,5 gram deyip geçmeyin. Unutmayalım. DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR. Hem bizler kazanırız, hem de Ülkemiz kazanır. Seçenek, taksit çok, kargo ücreti de yok. Bu gün param yok diyorsanız, gelin 0,5 gram da olsa her ay alalım. Paramız olduğunda da alalım. İnanın bağlayıcı oluyor. Yani sağa sola ya da gözünüzün her her gördüğünü almaktan vazgeçiyorsunuz. Neden? Gram Altından Altın aldım. Paramı altına yatırdım. Diye düşündüğünüzde bu savurganlık yolunda frene basmak gibi bir şey oluyor. Benim diyeceklerim elbette bundan ibaret değil. Dünyanın bin bir çeşit hali var. Altın'a yatırılan yatırım, ilerde sizin imdadınıza yetişen en sadık dost olarak karşınıza çıkıyor. Okuduğunuz için teşekkürler.

Hasan İlanbey

Merhaba; yine www.gramaltin.com titizliğinde bir sipariş en kısa sürede elime geçti. Mükemmel bir ambalaj, kusursuz bir hizmet. Daha ne söylenebilir ki !. İmkanlarımız elverse de tasarrufumuzu hep altın dan yana yapsak. Bu kurumun var olması altın almak isteyenler için bulunmaz bir imkan. Neticede onlıne olarak altın alıyorsunuz. Gerek ülkemizde gerekse dünyada neyin sahtesini (çakmasını) yapmadılar ki. Altının sahtesini de yaparlar belki de yapmışlardır. O açıdan böylesi bir ürünü anlamadan görmeden gönül rahatlığı ile almanın en güzel yolu www.gramaltin.com. Ülkemizin bu sektördeki lokomotifi. En azından bunu bilmekte yarar var. Gram altın ekibine; (A) kalitede sundukları mükemmel hizmet için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan İlanbey

HER ŞEY MÜKEMMEL VE ÇOK HIZLI GÜVENİLİR. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER İLİ ÇALIŞMALAR

MUSTAFA CİNEMRE

altın akla gelince gramALTIN AKLA GELİR TEŞEKKÜRLER

muhammet oruchan

hızlı gönderi için teşekkürler sizinle çalışmak ayrıcalık

meltem özer

Önceki yorumlarımda da belirttiğim gibi; Gram altın dan alış veriş yapmak çok güzel. Bu güvenilir kurumdan altın almak daha daha güzel. Gram altın ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Hasan İlanbey