SİPARİŞ TAKİBİ
Yarım Altın Darphane ( 2019 )

Yarım Altın Darphane ( 2019 )

ÜRÜN KODU : ziy5 932,41 TL HAVALE FİYATI 950,37 TL KK TEK ÇEKİM
Adet: Bonus0,95 TL Bonus hediye
24 saate kargo | Ücretsiz kargo
Kurdele hediye!
Bu ürünü aldığınızda 0,21 TL tutarındaki
Kurdele Hediye !

CUMHURİYET ALTINI, devlet güvencesi altında, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılmakta olup, değişik boyut ve ağırlıkları olan 22 ayar altın paradır.

Cumhuriyet altın sikkeleri ve Cumhuriyet ziynet altınları olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Cumhuriyet altın sikkelerine halk arasında Ata Altını da denilmektedir. Ziynet Altın olan Çeyrek Altın’a halk arasında küçük altın da denilmektedir.


Ürünlerin tamamı yeni tarihlidir ve bulunduğumuz yıla aittir.(Yeni yıl geçişlerinde lütfen bilgi alınız.)

 

Sevkiyat Bilgileri :
Cumartesi günleri ürün sevkiyatı, ürünlerin dağıtım merkezinde bekleme ihtimali güvenlik problemi oluşturduğu için yapılmamaktadır.
Tekil siparişler Kurdele ve kadife kılıf ile birlikte gönderilir.

Taşıma Bilgileri :
Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Sigorta Bilgileri :
Ürünlerin taşıma sigortası anlaşmalı sigorta firmaları ile sağlanmaktadır.


İptal / İade :
Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir
herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.


Değişim :
Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Güvenlik :
Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir.
Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda kargo poşeti ve paketin içerisindeki İAR Güvenlik poşetlerinin saklanması gerekmektedir.

Gram altın’lar İAR tarafından sertifikalandırılmıştır ve sertifikaları ile  yüzde yüz güvenilirdir. Paketlerin arka yüzünde bulunan özel işaretler, hologram sayesinde taklit edilemez olarak tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir.


Tüm paketleme işlemleri kamera kayıt sistemi ile kaydedilerek sevk edilmektedir.

 normal görünümde idi..

SERTAÇ KÜÇÜKARABACI

Hızlı Güvenli Gönderi. Çalışmalarınızda başarılar

MEHMET ALİ İMAL

İnternet sitenizden alışveriş yapmaktan memnunum. Kargo zamanında teslim ediliyor.

Emrah Yiğit

KULPLU ALTINLARA KURDELE TAKILIRSA ÇOK İYİ OLUR. FİYAT ÇOK İYİ.YAKINLARINDA KUYUMCU OLMAYANLAR SİTEDEN GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ALTIN ALABİLİRLER.

SEDAT ATUK

Tam zamanında ve düzgün paketlenmiş şekilde geldi. Çok teşekkür ederim.

emre basa

İlk sipariş deneyimimde hızlı kargo özenli paketleme memnun kaldım sonraki alıverişler için güven verdi.

UĞUR ÖZACAR

Beklediğimden çok daha hızlı geldi güzelce paketlenmişti teşekkür ederim.

KEMAL HALAÇ

Dün sipariş verdim, bu gün muhtemelen alırım. Gram altın oldukça güçlü misyonu ile ilkeli, doğru hedefinden şaşmayan vizyonu ile de bu sektördekiler başta olmak üzere tüm tedarikçilerin örnek alacağı güvenilir bir kuruluştur. Satış yelpazesindeki ürünlerden gram altınları başlı başına tüm dünyanın kabul gördüğü bir yatırım aracı. Damlaya damlaya göl olurmuş. Gramlardan da kilolar meydana gelir. İyi ve kötü günler için tasarruf yapmaya ne dersiniz?

Hasan İlanbey

merhaba yarım altın aldım fırmayla ve satıs uzmanlarıyla ılgılı hıcbır problem yasamadım ılgılerı alakaları ıcın ayrıca tesekkur ederım sadece urunun kulp yerıyle ılgılı sorun vardı onuda satıs uzmanı arkdaslar cok ılgılıydı anında cozume ulastırdı tesekkur ederım ıyı gunler.

REYHAN GENÇTÜRK