SİPARİŞ TAKİBİ
Çeyrek Altın Darphane 5 adet paket ( Eski tarihli )

Çeyrek Altın Darphane 5 adet paket ( Eski tarihli )

ÜRÜN KODU : ziyesk5 2.286,56 TL HAVALE FİYATI 2.330,60 TL KK TEK ÇEKİM
Adet: Bonus2,33 TL Bonus hediye
24 saate kargo | Ücretsiz kargo
Kurdele hediye!
Bu ürünü aldığınızda 0,21 TL tutarındaki
Kurdele Hediye !

CUMHURİYET ALTINI, devlet güvencesi altında, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılmakta olup, değişik boyut ve ağırlıkları olan 22 ayar altın paradır.

Cumhuriyet altın sikkeleri ve Cumhuriyet ziynet altınları olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Cumhuriyet altın sikkelerine halk arasında Ata Altını da denilmektedir. Ziynet Altın olan Çeyrek Altın’a halk arasında küçük altın da denilmektedir.


Ürünlerin tamamı yeni tarihlidir ve bulunduğumuz yıla aittir.(Yeni yıl geçişlerinde lütfen bilgi alınız.)

 

Sevkiyat Bilgileri :
Cumartesi günleri ürün sevkiyatı, ürünlerin dağıtım merkezinde bekleme ihtimali güvenlik problemi oluşturduğu için yapılmamaktadır.
Tekil siparişler Kurdele ve kadife kılıf ile birlikte gönderilir.

Taşıma Bilgileri :
Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Sigorta Bilgileri :
Ürünlerin taşıma sigortası anlaşmalı sigorta firmaları ile sağlanmaktadır.


İptal / İade :
Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir
herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.


Değişim :
Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Güvenlik :
Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir.
Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda kargo poşeti ve paketin içerisindeki İAR Güvenlik poşetlerinin saklanması gerekmektedir.

Gram altın’lar İAR tarafından sertifikalandırılmıştır ve sertifikaları ile  yüzde yüz güvenilirdir. Paketlerin arka yüzünde bulunan özel işaretler, hologram sayesinde taklit edilemez olarak tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir.


Tüm paketleme işlemleri kamera kayıt sistemi ile kaydedilerek sevk edilmektedir.

 



süperrrrrrr

şenol dönmez

İYİ

hasan ikizler

Paketleme güzel.Faturada içinde geldi.Teşekkürler.Herşey yerli yerinde...

FARUK BOZKUŞ

Daha önce hediye olarak kurdale gönderilmemesine rağmen son siparişimde eklenmişti. Çok sevindim. Bir kere hatırlatmam kafi geldi. Ayrıca düğünler çok olduğu için ve kuyumcuya gitmeye zamanım olmadığı için zamanında teslimatla düğünlerimizde 5 çeyrek altın takmanın zevkine varabildim. Teşekkürler

özlem bilgin

Bu sene bizde evlenen bitmedi. İşyeri olarak topladığımız ve birikerek büyüyen paralarımızla aldığımız altınımız zamanında teslimatla elime geçti ve zahmetsizce gönül rahatlığıyla aldım. Paketlenmesi ve gönderilmesi son derece itinayla ve titizlikle yapılmış. Teşekkürler. En kısa zamanda burgu bilezik almak istiyorum.

özlem bilgin

Teslimattaki titizlik ve zamanlamanızdan dolayı güvenilirlikli olarak temin ettiğim altınlar için size çok teşekkür ederim.

özlem bilgin

iyi

HASAN İKİZLER

Güzel kaliteli hizmet izmir kuyumcular odasından daha uyguna geliyor

SULTAN FİDANBOY