sadsad x
asdasd
Gramaltın 995

50 gr 24 Ayar 14 Gün İleri Tarihli İAR Gram Altın

59.202,50 TL HAVALE/ EFT FİYATI
59.800,50 TL KK TEK ÇEKİM FİYATI

Ürün, ödeme yapıldıktan 14 iş günü sonra, (15. iş gününde) kargo şirketine teslim edilecektir.
Kampanya
 • Bilgilendirme
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • GRAMALTIN, İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.’nin tescilli ürünü ve markasıdır. Türkiye’de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından üretilerek piyasaya sunulan "Gramaltın" müşterilerine yeni yatırım fırsatları sunar. Gramaltın sahipleri isterlerse altınlarını diledikleri kuyumculardan bozdurabilecekleri gibi, dünyada ilk defa bankalardaki altın hesaplarına mevduat olarak da yatırabilmektedirler. Gramaltın’lar 0.5, 1, 2.5, 5, 10, 20, 50, 100, 250, 500 ve 1000 gram olarak üretilmektedirler.

  Sevkiyat Bilgileri: Ürün, ödeme yapıldıktan 14 iş günü sonra, (15. iş gününde) kargo şirketine teslim edilecektir.

  İptal / İade: 
  Sitemizde satılan ürünlerin değerleri uluslararası piyasalarda belirlenmektedir. Mesafeli sözleşmeler yönetmeliğinin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle iptal/iade yapılmamaktadır.

  Değişim: 
  Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir Ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

  Güvenlik: 
  Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir. Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda irsaliyenin ve faturanın saklanması gerekmektedir. Gramaltın’lar İAR tarafından sertifikalandırılmıştır ve sertifikaları ile yüzde yüz güvenilirdir. Paketlerin arka yüzünde bulunan özel işaretler, hologram sayesinde taklit edilemez olarak tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir.

  Tüm paketleme işlemleri kamera kayıt sistemi ile kaydedilerek sevk edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.