sadsad x
asdasd
Paladyum

5 gr. Paladyum

8.447,56 TL HAVALE/ EFT FİYATI
8.532,89 TL KK TEK ÇEKİM FİYATI
Kampanya
 • Bilgilendirme
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Paladyum Altınla karşılaştırıldığında geçmişi oldukça yeni sayılan Paladyumun ayrı bir metal olarak keşfi ve sınıflandırılması 1800’lü yılların başında gerçekleşti. TÜRKAK’a akredite olarak TS/EN ISO 17025 belgeli analiz laboratuvarına sahip olan ilk Türk Altın Rafinerisi olan İstanbul Altın Rafinerisi (İAR), oldukça popüler bir yatırım aracı haline gelmiş olan paladyum üretimi de yaparak yatırımcıların bu taleplerini de karşılamaktadır.

  İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından %99,95 saflık oranında (999,5 milyem) 1, 2.5, 5 ve 10 gram şeklinde sertifikalı olarak üretilen Paladyum satışları Katma Değer Vergisi (KDV)’ne tabii olup satın alma işleminde KDV matrahı doğmaktadır. Bozdurmak istediğiniz Paladyumlar için müşteri hizmetlerimizden (444 7 427) bilgi alabilirsiniz.

  Sevkiyat Bilgileri: Çalışma günleri içerisinde kargo teslimatı gerçekleştirilir. Sigortalı olarak tarafınıza ulaştırılır. Cumartesi günleri ve kargoların çalışma günlerine göre teslimat bilgileri değişiklik gösterebilir.

  İptal / İade: Sitemizde satılan ürünlerin değerleri uluslararası piyasalarda belirlenmektedir. Mesafeli sözleşmeler yönetmeliğinin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle iptal/iade yapılamamaktadır.

  Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir. Ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

  Güvenlik: Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir. Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda irsaliyenin ve faturanın saklanması gerekmektedir. 

  Tüm paketleme işlemleri kamera kayıt sistemi ile kaydedilerek sevk edilmektedir.

  Ürünlerimiz birinci elden satıştır, ikinci el değildir.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.