SİPARİŞ TAKİBİ
20 (19,9 HAS) Gram 24 Ayar İAR Elektronik Altın

20 (19,9 HAS) Gram 24 Ayar İAR Elektronik Altın

ÜRÜN KODU : hvl6 5.547,74 TL HAVALE FİYATI 5.654,59 TL KK TEK ÇEKİM
Adet: Bonus5,65 TL Bonus hediye
Garanti Bankası altın hesabınıza bu ürünün HAS karşılığı transfer edilir. |

ELEKTRONİK ALTIN, bankanızın altın hesabında tutulan altındır. Sipariş verdiğiniz Elektronik Altınlar (2.5(2,49 HAS)gr, 5(4,98 HAS)gr, 10(9,95 HAS)gr, 20(19,9 HAS)gr,50(49,75 HAS)gr ve 100(99,5 HAS)gr) olarak altın hesabınıza transfer edilir.

Sevkiyat Bilgileri : Siparişleriniz anlaşmalı banka/bankalarımızın altın hesaplarına transfer edilmektedir. Siparişleriniz fiziki olarak gönderilmez.

Elektronik altın fiyatları nasıl belirlenir?
Elektronik altın fiyatları, güncel altın kurları üzerine işçilik eklenerek belirlenmektedir. Satın alınan ürünlere karşılık gelen HAS altınlar altın hesaplarına transfer edildiğinden dolayı işçilik ücreti oldukça düşüktür ve yatırım için en uygun altın türlerinden biridir.

İptal / İade :
Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.

Altınların transfer işlemi müşterinin belirlediği IBAN numarasına yapılmaktadır. IBAN numarasının doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır. Sipariş veren kişinin dışında farklı bir hesaba transfer yapılamamaktadır.ELEKTRONİK ALTIN,HİZMET HIZLI VE ÇOK GÜZEL KARGO TAKİP DERDİ YOK TEŞEKKÜRLER

GÜLŞAH MAYİL

Ayni gun hesaba gecti. Guvenilir.

aylin hız durmuş

Hızlı ve güvenilir

aylin hız durmuş

Hızlı ve güvenilir

aylin hız durmuş

aynı gün transfer edildi. teşekkürler

aylin hız durmuş