SİPARİŞ TAKİBİ
2,5 (2,49 HAS) Gram 24 Ayar İAR Elektronik Altın

2,5 (2,49 HAS) Gram 24 Ayar İAR Elektronik Altın

ÜRÜN KODU : hvl3 692,89 TL HAVALE FİYATI 706,24 TL KK TEK ÇEKİM
Adet: Bonus0,71 TL Bonus hediye
Garanti Bankası altın hesabınıza bu ürünün HAS karşılığı transfer edilir. |

ELEKTRONİK ALTIN, bankanızın altın hesabında tutulan altındır. Sipariş verdiğiniz Elektronik Altınlar (2.5(2,49 HAS)gr, 5(4,98 HAS)gr, 10(9,95 HAS)gr, 20(19,9 HAS)gr,50(49,75 HAS)gr ve 100(99,5 HAS)gr) olarak altın hesabınıza transfer edilir.

Sevkiyat Bilgileri : Siparişleriniz anlaşmalı banka/bankalarımızın altın hesaplarına transfer edilmektedir. Siparişleriniz fiziki olarak gönderilmez.

Elektronik altın fiyatları nasıl belirlenir?
Elektronik altın fiyatları, güncel altın kurları üzerine işçilik eklenerek belirlenmektedir. Satın alınan ürünlere karşılık gelen HAS altınlar altın hesaplarına transfer edildiğinden dolayı işçilik ücreti oldukça düşüktür ve yatırım için en uygun altın türlerinden biridir.

İptal / İade :
Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.

Altınların transfer işlemi müşterinin belirlediği IBAN numarasına yapılmaktadır. IBAN numarasının doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır. Sipariş veren kişinin dışında farklı bir hesaba transfer yapılamamaktadır.sistem çok güzel daha uyguna alıyorum teşkkürler

MUHAMMET KARAGÜZEL

teşekürler aldım siparişimi sorun yok

LADİGAR BAĞCI

çok rahat işlem yaptım. Altın hesabıma hızlı bir şekilde geçti.

TAMER MERTTAŞ

En güvenilir yatırım aracı teşekkürler.

meltem özer

hesabıma geldi teşekkkürler

kemal varsavaş

Hızlı ve güvenilir

aylin hız durmuş

Güvenilir ve hızlı bir site

KEMAL HALAÇ

Hizli ve guvenilir.Teşekkürler

GÖKHAN BOZKURT