sadsad x
asdasd
Gramaltın 995

500 gr 24 Ayar İAR Gram Altın

717.066,46 TL HAVALE/ EFT FİYATI
724.309,55 TL KK TEK ÇEKİM FİYATI
Kampanya
 • Bilgilendirme
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Altın Ağırlığı     : 500 gram
   
  Saflık Derecesi : 24 ayar – (995 milyem)
   
   
  Bu ürünü sipariş vermeniz durumunda 1 adet 500 gram 24 ayar – (995 milyem) saflıkta ürün tarafınıza kargo ile gönderilecektir. Ürün sertifikası ürün üzerinde yer almaktadır.
   
    
  GRAMALTIN,  Türkiye’de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından üretilmiş olup “GRAMALTIN” İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.'nin tescilli ürünü ve markasıdır. Ürünün ambalajı aynı zamanda sertifikası niteliğindedir. Altın üzerindeki seri numarası aynı zamanda ambalaj üzerine de işlenmiştir. Gramaltın paketleri ar-ge çalışmalarımız sonucunda en yüksek güvenlik seviyesinde üretilmektedir ve bu teknolojinin fikri mülkiyet hakları firmamıza aittir.
   
  Sevkiyat Bilgileri: saat 16:00’a kadar onaylanan siparişler aynı gün sigortalı olarak kargoya verilir. Kargoya verme süresi, stok durumu, firma ve kargo şirketlerinin çalışma saatlerine/günlerine göre değişiklik gösterebilir. Kargo teslimatı esnasında, kargo görevlisi ayrılmadan önce paketin yırtık, açılmış, tahrif edilmemiş sağlam durumda olduğunu kontrol ediniz, şüphelendiğiniz durumlarda paketi teslim almayınız ve bizim ile irtibata geçiniz. Aksi durumların sigorta kapsamı dışında kaldığından zarar tazmini, yeni ürün gönderimi vs yapılamamaktadır.
   
  İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin değerleri uluslararası piyasalarda belirlenmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.
    
  Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürün yenisi ile değişimi talep edilebilir. Ürünün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış ve tahrif edilmemiş olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.


  Tüm paketleme işlemleri kamera kaydı altında yapılarak sevk edilmektedir.
   
  Elektronik Altın kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.
   
  BDDK düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulanmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.