SİPARİŞ TAKİBİ
100 gr 24 Ayar Gram Külçe Altın

100 gr 24 Ayar Gram Külçe Altın

ÜRÜN KODU : ga11

24 Ayar 100 gr Gram Altın Külçe Altın İAR

27.911,80 TL HAVALE FİYATI 28.449,36 TL KK TEK ÇEKİM 103,50 gr HAS ALTIN KARŞILIĞI
Adet: Bonus28,45 TL Bonus hediye

HAS Altın karşılığı ödemek istiyorum.

24 saate kargo | Ücretsiz kargo

GRAMALTIN, İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tescilli ürünü ve markasıdır. Türkiye de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından üretilerek piyasaya sunulan "gram altın" müşterilerine yeni yatırım fırsatları sunar. Gramaltın sahipleri isterlerse altınlarını kuyumculardan bozdurabilecekleri gibi, dünyada ilk defa bankalardaki altın hesaplarına mevduat olarak yatırabilmektedirler. Gramaltın’lar 0.5,1, 2.5, 5, 10, 20,50 ve 100 gram olarak üretilmektedirler.

Sevkiyat Bilgileri : Cumartesi günleri ürün sevkiyatı, ürünlerin dağıtım merkezinde bekleme ihtimali güvenlik problemi oluşturduğu için yapılmamaktadır.

Taşıma Bilgileri :
Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Sigorta Bilgileri :
Ürünlerin taşıma sigortası anlaşmalı sigorta firmaları ile sağlanmaktadır.

İptal / İade :
Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.

Değişim :
Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Güvenlik :
Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir. Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda kargo poşeti ve paketin içerisindeki İAR Güvenlik poşetlerinin saklanması gerekmektedir.

Gram Altın’lar İAR tarafından sertifikalandırılmıştır ve sertifikaları ile yüzde yüz güvenilirdir. Paketlerin arka yüzünde bulunan özel işaretler, hologram sayesinde taklit edilemez olarak tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir.

Tüm paketleme işlemleri kamera kayıt sistemi ile kaydedilerek sevk edilmektedir.Sorunsuz ürün, iyi paketleme.

Gramaltin.com Müşterisi

Kaliteli ve hızlı gönderim için teşekkürler. Piyasa altında fiyat politikası için tebrikler.

HAYRİYE BURÇAK MACARLIOĞLU

Kaliteli ve hızlı gönderim için teşekkürler. Piyasa altında fiyat politikası için tebrikler.

HAYRİYE BURÇAK MACARLIOĞLU

ilgi 10 numara 100 gr hızlı kargo teşekkürler

EMRAH TONEL

ilgi 10 numara 100 gr hızlı kargo teşekkürler

EMRAH TONEL

İAR ile alışverişten ve müşteri hizmetleri desteğinden genel olarak memnunum uzun zamandır tek sorunum teslim alma güçlüğü nedeni ile gönderinin sadece YURTİÇİ kargo ile gönderilmesi. Aras Kargo seçeneği olmalı.

ERTUĞRUL AÇIKGÖZ