SİPARİŞ TAKİBİ
0,5 gr 999.9 Merry Christmas Özel Tasarım

0,5 gr 999.9 Merry Christmas Özel Tasarım

ÜRÜN KODU : kö24 148,22 TL HAVALE FİYATI 151,12 TL KK TEK ÇEKİM
Adet: Bonus0,15 TL Bonus hediye
24 saate kargo |

Kişiye Özel Gramaltın, İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından herhangi bir alt sınır olmadan üretimi yapılabilecek Gramaltın serisidir. Sevdiklerinize özel günlerde hediye edebileceğiniz çok prestijli bir hediyedir.
Kurumsal firmalar için : 
kurumsal@gramaltin.com.tr  teklif alabilirsiniz.

Sevkiyat Bilgileri :
Siparişleriniz ortalama 3 iş gününde gönderilmektedir. Cumartesi günleri ürün sevkiyatı , ürünlerin dağıtım merkezinde bekleme ihtimali güvenlik problemi oluşturduğu için yapılmamaktadır.

Taşıma Bilgileri :
Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Sigorta Bilgileri :
Ürünlerin taşıma sigortası Loomis ve Tam Service firmaları ile sağlanmaktadır.


İptal / İade :
Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir
herhangi bir nedenle iptal yada iade edilemez.


Değişim :
Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait  kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Güvenlik :
Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir.
Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda sürat kargo poşeti ve paketin içerisindeki İAR Güvenlik poşetlerinin saklanması gerekmektedir.

Gram altın’larİAR tarafından sertifikalandırılmıştır ve sertifikaları ile  yüzde yüz güvenilirdir. Paketlerin arka yüzünde bulunan özel işaretler, hologram sayesinde taklit edilemez olarak tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir.


Tüm paketleme işlemleri  kamera kayıt sistemi ile kaydedilerek sevk edilmektedir.Henüz yorum yazılmamış.

İlk yazan siz olun